O mnie

Skąd nazwa „Slow Up”?

Slow Up oznacza w języku angielskim  „zwolnić”, „zwolnij” (w sensie ograniczania szybkości). Pasuje do idei slow. Zajmuję się od wielu lat slow travel, nieśpiesznym, uważnym podróżowaniem, zrównoważoną turystyką.

ZWIEDZANIE KRAKOWA ze mną pozbawione jest niepotrzebnej bieganiny, chaosu, przeganiania.

PRZED wycieczką ustalam wszystkie szczegóły, dostosowuję trasę do zainteresowań, a w trakcie wycieczki elastycznie reaguję na potrzeby moich Gości.

WSPÓŁPRACUJĘ jedynie ze sprawdzonymi przewodnikami, którzy są merytorycznie przygotowani i dbają o Gościa. Jednocześnie potrafią pokazać Kraków w niesztampowy sposób, z poczuciem humoru, w taki sposób, że dla Zwiedzających to dobrze spędzony czas.

POSIADAM WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE ORGANIZATORA TURYSTYKI – dzięki temu z łatwością ułożę program, który będzie się dało zrealizować, który będzie mieć sens i z którego Klient finalnie będzie zadowolony.

 

 

Przez 15 lat regularnie wyjeżdżałam z szefami i najlepszymi sprzedawcami na wyjazdy incentive, od Kanady, przez USA, Brazylię, Argentynę po Australię.

Pilotowałam, koordynowałam i wielokrotnie organizowałam wyjazdy incentive dla takich firm jak: Abbott, Helm, Bayer, Profi i wielu innych z branż: farmaceutycznej, chemicznej, samochodowej, usług finansowych i ubezpieczeniowych. 

Dlaczego mnie polecają?

Nikogo nie zamęczam datami i nazwiskami. (No chyba, że ktoś chce :-)). Opowiadam angażująco, przytaczam anegdoty i nieznane fakty, zadaję pytania, korzystam ze starych fotografii i innych materiałów.

Jestem licencjonowaną przewodniczką po Krakowie (podobnie jak i współpracujący ze mną przewodnicy). Nieustannie się szkolę. Posiadam uprawnienia do oprowadzania po Podziemiach Rynku, Fabryce Schindlera, itd.

oprowadzonych po Krakowie grup incentive

lat doświadczeń w branży turystycznej

zorganizowanych szkoleń

📌 Gdzie mnie jeszcze znajdziesz?

1. Współtworzę razem z mężem kanał na YouTube – Slow Travel Polska

Jest to kanał podróżniczo- edukacyjny z małą dawką wiedzy historycznej. Pokazujemy w nim przede wszystkim podróże po Polsce w czasie i przestrzeni, czyli polskie miasta i miasteczka z historią w tle.

Jego tworzenie sprawia nam nieziemską frajdę.  Nasi widzowie z kolei mogą odkryć  przeszłość i teraźniejszość różnych ciekawych miejsc. Wiemy też, że wielokrotnie filmy te zainspirowały różne osoby do podróży w dane miejsce, czy głębszego przyjrzenia się historii miejsc, które niby już znali.

Zajrzyj na kanał:

www.youtube.com/c/slowtravelpolska

2. Prowadzę bloga o podróżach po Polsce dla indywidualnych turystów, który jest uzupełnieniem naszego kanału z filmami.

Odwiedź: